Visos kategorijos
EN
Pramonės Naujienos

Pagrindinis puslapis>Naujienos>Pramonės Naujienos

Specialiosios konstrukcijos plieno“ pramoninio klasterio projektas pradėtas eksploatuoti

Laikas: 2021-01-12 Pataikymai: 64

Gruodžio 12 d., 55 dienomis anksčiau, nei tikėtasi, buvo pradėtas eksploatuoti pagrindinis Shandong provincijos senosios ir naujos kinetinės energijos transformavimo projektas – Shiheng Special Steel „specialiojo statybinio plieno“ pramoninio klasterio projektas. Projekto investicijos viršija 15 milijardų juanių, o tai skatins Šandongo plieno pramonės transformaciją į ekologišką ir pažangią.
Projektas apima 8 pagrindines gamybos linijas. Oficialiai pradėjus eksploatuoti, jo metinis gamybos pajėgumas sieks 4.65 mln. tonų, o papildomos pardavimo pajamos sieks 20 mlrd. juanių, todėl ji bus viena iš keturių pagrindinių plieno pramonės grupių Šandongo provincijoje. Esant bendram plieno gamybos pajėgumų sumažinimui, Shandong pakoregavo Shiheng Special Steel gamybos pajėgumus nuo 2.55 mln. tonų iki 4.65 mln. tonų, o tai prilygsta kito „Shiheng Special Steel“ sukūrimui.
https://www.hongwangstainless.com/products-show/color-stainless-ssteel-coil/
Tai'an Shiheng Special Steel vyriausiojo techninio inžinieriaus pavaduotojas Wang Changsheng sakė: „(Iš pradžių) vieną ruošinį galima išvynioti tik iš vienos iš šių linijų. Šį kartą vienas ruošinys vienu metu gali išvynioti 5 plieno linijas, o dvi gamybos linijos pasiekė (metinis našumas) 400 10,000 XNUMX tonų, o tai yra dvigubai didesnis nei pradinės linijos efektyvumas, o naudojamų žmonių skaičius išlieka toks pat. .
 
PVD spalvotas nerūdijančio plieno lakštas001
Siekdama atsilaisvinti naujiems projektams, bendrovė paeiliui uždarė daugiau nei 10 pasenusių gamybos linijų ir sumažino gamybos pajėgumus daugiau nei 2 mln. tonų. Naujojo projekto aplinkosaugos rodikliai labai pagerėjo, o dulkių emisija nuo valstybės nustatyto 10 mg kubiniame metre sumažinta iki mažiau nei 5 mg. Siekiant visapusiškai išnaudoti atliekas, parengtas vietinis plieno ir cheminių medžiagų bendros gamybos projekto planas. Šiuo metu parke susibūrė daugiau nei 20 didelių ir vidutinių įmonių, užsiimančių chemijos, farmacijos ir specialiojo plieno kompozicinėmis medžiagomis.

图片 1